OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, signeret Thörnström og dateret 93.

348314. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, signeret Thörnström og dateret 93.

Landskab med køer og børn ved søen, 61x86 cm.

Gulnet lak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnet lak.

Antal besøg: 951