BRONZESTATUE, forestillende en mand i en slæde efter en hest, efter Vasile Grachev, slutningen af det 20. århundrede/samtidig.

348296. BRONZESTATUE, forestillende en mand i en slæde efter en hest, efter Vasile Grachev, slutningen af det 20. århundrede/samtidig.

Russisk mærkning CCCP samt hammer og kutter.
Længde 18,3 cm.
Bredde ca 7 cm.
Højde ca 9,3 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 18,3 cm.
Bredde ca 7 cm.
Højde ca 9,3 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.877