ARNE THOREN. I havnen. Olie.

ARNE THOREN. I havnen. Olie.
3481939. ARNE THOREN. I havnen. Olie.

Arne Thoren. I havnen. Olie på lærred.
Signeret. Ramad (film)
med ramme: 450 x 410 mm
Billedområde: 290 x 240 mm.

Spor af brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret. Ramad (film)
med ramme: 450 x 410 mm
Billedområde: 290 x 240 mm.

Spor af brug.

Antal besøg: 313