SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

34809. SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Længde 104, bredde 55, højde egetræsspejl 89 cm.

Slitage, skader, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 525