3480522. Stole sæt i Memphis stil.
Tre stole i Memphis-stil, hvid og blå malet metalkonstruktion, polstret sæde og ryglæn, dækket med mønstret stof,
Dimensioner på hver ca.: h 87 cm, b 54 cm, dybde 63 cm.
Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, ridser og gnidning på steder, polstring gnidt på steder, skruer mangler undertiden.