BARBRO BRÅNE. Efterår over Öland, olie på lærred, signeret Bråne.

347952. BARBRO BRÅNE. Efterår over Öland, olie på lærred, signeret Bråne.

46x55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

46x55 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.772