INGEMAR THILLMARK. Landskab, olie på Panel, signeret I Thillmark.

347949. INGEMAR THILLMARK. Landskab, olie på Panel, signeret I Thillmark.

22x30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

22x30 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.594