DANIEL FALLSHAW. 'AMULET'-OLIE OM BORD.

3478786. DANIEL FALLSHAW. 'AMULET'-OLIE OM BORD.

En forgyldt indrammet olie på brætportræt 'The Amulet' af Daniel Fallshaw. Rammestørrelse 59 x 70cm.

Mindre flisning på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre flisning på rammen.

Antal besøg: 222