JOHAN PETTERSON. Rør i søen, Litografi.

3478249. JOHAN PETTERSON. Rør i søen, Litografi.

Signeret. 109/295
Med ramme: 355 x 385 mm
Billedområde: 170 x 190 mm.

Brugsspor, Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret. 109/295
Med ramme: 355 x 385 mm
Billedområde: 170 x 190 mm.

Antal besøg: 210