ARNE BARK. Olie på lærred, signeret og dateret -71.

347587. ARNE BARK. Olie på lærred, signeret og dateret -71.

Dreng og pige. 60x72 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Bark (1927–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreng og pige. 60x72 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Bark (1927–1983)

Antal besøg: 1.170