ADOLF HOFFMANN. Timmerfora, olie på panel, signeret.

3475699. ADOLF HOFFMANN. Timmerfora, olie på panel, signeret.

39 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

39 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 467