347539. GLAS, PORCELÆN, 8 dele, inkl. vase Kjell Engman, sign.
Vase kjell Engman kostede Boda højde ca 30 cm.
Skål Kosta Boda diameter 36,5 cm.
Skål kostede Boda diameter 12 cm.
Glasfiguren.
4 tallerkener med Carl Larsson motiv Bing & Gröndahl.
Brugsslitage.