ARNE ARVIDSSON. Korridor. Træsnit.

3475297. ARNE ARVIDSSON. Korridor. Træsnit.

Signeret.
Arne Arvidsson 1916-1989
nej. 122/400
110 x 200 mm
Med ramme: 280 x 390 mm.

Brugsspor Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Arne Arvidsson 1916-1989
nej. 122/400
110 x 200 mm
Med ramme: 280 x 390 mm.

Adresse

Göteborgsvägen 89
431 30 Mölndal
Sverige

Placering
A. J. 1
Antal besøg: 233