JAN-ERIK BERGSTRÖM. Martian Way.

3474977. JAN-ERIK BERGSTRÖM. Martian Way.

Litografi 4/50. Indrammet og glaseret. Signeret 170 x 130 mm.

Spor af brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spor af brug.

Adresse

Göteborgsvägen 89
431 30 Mölndal
Sverige

Placering
A. J. 1
Antal besøg: 141