SKAB, A/B Style møbler, Linköping, midten af det 20. århundrede.

347497. SKAB, A/B Style møbler, Linköping, midten af det 20. århundrede.

Mahogni. Bakke mærket. Længde 97, bredde 45, højde 135 cm.

Brugsslitage. Lidt revnet overflade.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.023