SKOLEPLANER, 18 stk, bl.a. historiske motiver, landskaber.

347461. SKOLEPLANER, 18 stk, bl.a. historiske motiver, landskaber.

Forskellige størrelser. Den største 104 x 80 cm.

Slitage, skader, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 982