VALDEMAR JORDAN. Olie på lærred, signeret.

347328. VALDEMAR JORDAN. Olie på lærred, signeret.

100x100 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

100x100 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.180