THORE ANDERSSON. Olie på lærred, signeret.

3472702. THORE ANDERSSON. Olie på lærred, signeret.

Sydlige by.

61 x 73 cm.

Rammemål: 64 x 76 cm.

Det samlede indtryk er godt.

Tema

Racken and Arvika

Få foretaget en gratis vurdering!

Sydlige by.

61 x 73 cm.

Rammemål: 64 x 76 cm.

Det samlede indtryk er godt.

Tema

Racken and Arvika

Antal besøg: 729