EN LOWBOY I EGETRÆ.

EN LOWBOY I EGETRÆ.
3472561. EN LOWBOY I EGETRÆ.

En lowboy i egetræ på lige ben og formede fødder, med tre messinghåndterede skuffer til hovedenheden. Højde 71cm x Længde 79cm x Dybde 48cm.

Generelt slid på grund af alder og brug, ridser og mærker. En opdeling til den øverste overflade, låsemekanisme, men ingen nøgle. Præsenterer godt.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
3472561. EN LOWBOY I EGETRÆ.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 244