3472561. EN LOWBOY I EGETRÆ.
En lowboy i egetræ på lige ben og formede fødder, med tre messinghåndterede skuffer til hovedenheden. Højde 71cm x Længde 79cm x Dybde 48cm.
Generelt slid på grund af alder og brug, ridser og mærker. En opdeling til den øverste overflade, låsemekanisme, men ingen nøgle. Præsenterer godt.
Nøgler mangler.