SOFABORD, rokokostil, og TIDNINGSKORG, 1900-tallet.

34719. SOFABORD, rokokostil, og TIDNINGSKORG, 1900-tallet.

Søjlebord fineret i mahogni. Længde 95, bredde 65, højde 65 cm. Aviskurv med flettede sider.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 798