OLLE ALBERIUS. Skulptur, glas, Elefant, Orrefors, signeret.

347153. OLLE ALBERIUS. Skulptur, glas, Elefant, Orrefors, signeret.

Højde 17 cm Signeret "Orrefors 4250 111 Olle Alberius".

Mindre slitage.
Kantstødt findes.

Kunstner/designer

Olle Alberius (1926–1993)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.
Kantstødt findes.

Kunstner/designer

Olle Alberius (1926–1993)

Antal besøg: 8.757