GERHARD „GERRY“ ECKHARDT (1902-84), gouache, komposition, signeret og dateret 76.

3469842. GERHARD „GERRY“ ECKHARDT (1902-84), gouache, komposition, signeret og dateret 76.

Karmmål ca. 64 x 79 cm, billedmål ca. 47 x 61 cm.

Brugsslitage. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 218