GULVUR 19. århundrede.

GULVUR 19. århundrede.
3469358. GULVUR 19. århundrede.

Bredde 40 cm.
Dybde 22 cm.
Højde 194 cm.
Senere maleri.

Brug og aldersslid. Pendul mangler. Ikke funktionstestet; der kan ikke gives nogen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 40 cm.
Dybde 22 cm.
Højde 194 cm.
Senere maleri.

Antal besøg: 374