ET MAHOGNI INDLAGT BORD.

ET MAHOGNI INDLAGT BORD.
3469313. ET MAHOGNI INDLAGT BORD.

På drejede understøtninger. Højde 63cm, bredde 57cm, dybde 57cm.

Dybe mærker og ridser overalt, dele på indlagt mangler - Se online billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 257