ANDREAS HANSEN. Sofa, model „303" Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

3468603. ANDREAS HANSEN. Sofa, model „303" Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

Eg ramme

Siddehøjde 40
Højde 80
Længde 209
Bredde 80

(cm).

Brugsslitage, polstring med pletter og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Eg ramme

Siddehøjde 40
Højde 80
Længde 209
Bredde 80

(cm).

Antal besøg: 1.320