NILS FORSBERG. olie på lærred, "Efterårsskov" signeret.

346857. NILS FORSBERG. olie på lærred, "Efterårsskov" signeret.

53 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

53 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 10.490