TASKE, Stella McCartney.

TASKE, Stella McCartney.
346809. TASKE, Stella McCartney.

Nypris 7000 SEK hos Donna Cennino Helsingborg Tot højde med kæde 60 cm 30 x 20 cm Tasken er ikke læder, Stella Mc Cartney bruger aldrig læder eller pels i sit design.

Obet Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Obet Brugsslitage.

Antal besøg: 1.369