ANN HILLBERG. Vinteropbevaring. Akvarel.

3468044. ANN HILLBERG. Vinteropbevaring. Akvarel.

Signeret. Jeg er rammet.
med ramme: 570 x 770 mm
Billedområde: 360 x 500 mm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Spor af brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret. Jeg er rammet.
med ramme: 570 x 770 mm
Billedområde: 360 x 500 mm.

Antal besøg: 323