KUUTTI LAVONEN. „Elegia“, ætsning, løvet blad.

3467922. KUUTTI LAVONEN. „Elegia“, ætsning, løvet blad.

P.P. 3/4. signeret Kuutti Lavonen, dateret 2001, ca 16,5x26 cm, bladmål 39x54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kuutti Lavonen (Født 1960)

Tema

Kuutti Lavonen

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kuutti Lavonen (Født 1960)

Tema

Kuutti Lavonen

Antal besøg: 636