YASSE TABUCHI. farvelitografi, tegn o nummer 50/125. Dato -63.

346650. YASSE TABUCHI. farvelitografi, tegn o nummer 50/125. Dato -63.

Sammensætning. 44x55.

Ikke undersøgt uden for rammen. Let gulnet papir. Glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning. 44x55.

Antal besøg: 1.070