SAMEKNIFE, Sten Jonsson, monogram signeret SJ, Duved, 20. århundrede.

3466365. SAMEKNIFE, Sten Jonsson, monogram signeret SJ, Duved, 20. århundrede.

Længde ca. 28cm.

Aldersrelateret slid, læder med mærker, farveskift.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 28cm.

Antal besøg: 987