PIET HEIN & BRUNO MATHSSON. SPISEBORD, „Superellips“, Fritz Hansen, Danmark, 1978.

3465611. PIET HEIN & BRUNO MATHSSON. SPISEBORD, „Superellips“, Fritz Hansen, Danmark, 1978.

Spændeben i forkromet stål. Skive fineret med bøg. Har bemærket. Længde 180, bredde 120, højde 70 cm.

Brugsslitage. Disk med mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 616