BORDLAMPER, metal, 2 stk., første halvdel af 1900-tallet.

346539. BORDLAMPER, metal, 2 stk., første halvdel af 1900-tallet.

Højde 35 cm til lampeholder.

Brugsslitage Beskidt Elektriciteten er ikke testet En ring til fastgørelse af skærmen mangler Et par mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 35 cm til lampeholder.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 544