En sofa, anden halvdel af det 20. århundrede.

3464982. En sofa, anden halvdel af det 20. århundrede.

Solid polstret ryg, løse plyspuder i sædet. Dybt syet ryg og sæde. Længde ca. 200. Bredde 80, højde 65 cm.

Brugsslitage. Mindre enkeltpletter kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 524