HERMÈS COASTER, forgyldt sølv.

3464981. HERMÈS COASTER, forgyldt sølv.

Diameter ca. 10 cm. Vægt 70,4 gram. Kasse medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 555