NILS ZETTERBERG. Olie på Panel, signeret.

346450. NILS ZETTERBERG. Olie på Panel, signeret.

Hvidløgsfletning, 31x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidløgsfletning, 31x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.243