SERGIO BOSQUE GARCÍA. Stilleben.

3464256. SERGIO BOSQUE GARCÍA. Stilleben.

DM olie på konglomerat
Signeret
39x32 cm.

Ramme i støbt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

DM olie på konglomerat
Signeret
39x32 cm.

Ramme i støbt træ.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 363