SPISESÆT, 6 dele, Robin Day, Hille, Overman, England.

346386. SPISESÆT, 6 dele, Robin Day, Hille, Overman, England.

Stole, 5 stk. Bord, diameter 109, højde 71 cm.

Slitage, ridser, pletter, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.033