TAGE GAVIK. Gadebillede, olie på lærred.

346320. TAGE GAVIK. Gadebillede, olie på lærred.

79 x 38,5 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Tage Gavik (1914–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

79 x 38,5 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besøg: 1.000