AKUSTISK GUITAR, Sorrento, model VC10.

3462364. AKUSTISK GUITAR, Sorrento, model VC10.

Med blødt etui.
Længde ca. 95 cm.

Ridser, pletter. En streng mangler
Ikke funktionstestet, ikke fuldt gennemgået, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med blødt etui.
Længde ca. 95 cm.

Antal besøg: 409