OSKAR KOKOSCHKA. JÆGER MED HUND.

346132. OSKAR KOKOSCHKA. JÆGER MED HUND.

Farvelitografi på japansk papir, signeret og dateret med blyant, kopi EA 2/10 papir 55,5 x 45 cm.

God stand, bagside med lille tab af papir pga. tidligere montering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.811