BORD. Rund, forlænges.

BORD. Rund, forlænges.
346118. BORD. Rund, forlænges.

Bord på centralt underlag med 4 ben, rundt, udtrækbart, H 78 cm, D 120 cm, 20. århundrede.

Bordplade med brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bordplade med brugsspor.

Antal besøg: 1.737