3461098. ET ERCOL-DOMSTOLSKAB.
I den mellemstore almfarve, den drejede søjleformede topdel med dobbeltdørskab, over to korte skuffer (den ene med bestikindsats), over et dobbeltdørsskab med enkelt indvendig hylde. Paneldesign. Højde 125cm x Bredde 123cm x Dybde 48cm.
Nogle lette mærker og ridser, generelt gode. Præsenterer godt. Skuffer og døre kører glat.