ARVID WALLINDER. Efterårslandskab, olie på Panel. Signeret A Wallinder.

345997. ARVID WALLINDER. Efterårslandskab, olie på Panel. Signeret A Wallinder.

50x52, indrammet 60x62 cm.

Fluepletter, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x52, indrammet 60x62 cm.

Fluepletter, overfladesnavs.

Antal besøg: 2.764