NATSBORD, træ, et par, 1950'erne/60'erne.

345913. NATSBORD, træ, et par, 1950'erne/60'erne.

Sengebord i vævet birk med skuffe og hylde Højde 50 cm Bredde 42 cm Dybde 29 cm.

Brugsslitage Ridser, mærker En bagplade med afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.430