Kiste med glidelåg, 1700-tallet.

3458635. Kiste med glidelåg, 1700-tallet.

Dateret 1769.
Dimensioner 15 x 7 x 4 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dateret 1769.
Dimensioner 15 x 7 x 4 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 500