SOFASÆT, 3 stk., læder og træ, 20. årh.

3458372. SOFASÆT, 3 stk., læder og træ, 20. årh.

Lænestole, 2 stk, højde ca. 96 cm, bredde ca. 85 cm,
sædehøjde ca. 43 cm.

Sofa, 1 stykke, højde ca 97 cm, bredde ca 187 cm,
sædehøjde, ca. 41 cm.

Brugsslitage, mærker på læder og trædetaljer.

Få foretaget en gratis vurdering!

sædehøjde ca. 43 cm.

sædehøjde, ca. 41 cm.

Antal besøg: 395