Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionsverket Engelholm
Keramik & porcelæn
Europæisk
LERFAT, 3 stk , Ville Sjöholm, Lerberget Höganäs, signeret dateret 1928,1938,1940.
345825. LERFAT, 3 stk , Ville Sjöholm, Lerberget Höganäs, signeret dateret 1928,1938,1940.
Diameter 30-33 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Diameter 30-33 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionsverket Engelholm
Antal besøg:
1.616