PHILIP STANTON. Stilleben med kaffemaskine.

3457694. PHILIP STANTON. Stilleben med kaffemaskine.

Litografi
Signeret og nummereret 151/195
58,5x90 cm.

Lille tab af farve på undersiden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
58,5x90 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 233