JOSEP GUINOVART. „September“.

JOSEP GUINOVART. „September“.
3457663. JOSEP GUINOVART. „September“.

Litografi og trækul på papir
Signeret og dateret 1966. Det var oprindeligt en del af „1966" -suiten. 12 catalanske kunstnere“.
64x51 cm.

Ræve. Små knæk i hjørnerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi og trækul på papir
64x51 cm.

Ræve. Små knæk i hjørnerne.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 125